kwie.9

ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB

dodano: 9 kwietnia 2010 przez moniqued


i!

W dniu Twojego ślubu, Nie zakładaj klubu. Aby raźniej w życiu było, by się lepiej Tobie żyło. Również męża wspaniałego, troskliwego, kochanego. Maćka, Pawła lub Edwarda, Abyś była zawsze twarda. Te życzenia Ci dziś składam, Byś szczęśliwa była nadal. Wszystkiego najlepszego życzy...

http://www.mloda-para.org/files/DSC01595.JPG

W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia , jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości , wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji.

Obrączki ślubne, zdjęcia ślubne

Wielu miodowych dni, Wspólnych radości bez trosk, Spełnienia wymarzonych chwil, Oby sprzyjał Wam los!

http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18416_%C5%9Alubne%20obr%C4%85czki%202.jpg

Powiedziałaś wreszcie tak - to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.

http://www.story.pl/fotka/47/47643_l/Foty+%C5%9Alubne+..jpg

Szanowni Państwo Młodzi! Złączeni dzisiaj jesteście stułą, nowa otwiera się droga, piastujcie miłość dla siebie czułą, ona was zbliży do Boga. Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, troski lżejszymi uczyni, ona pomyślność stworzy Wam w domu, majątek wniesie do skrzyni.

http://slub.onet.pl/_i/obrazki/organizacja/rodzaje.jpg

Kocham Cię czule, szczerze Kocham Cię od wielu lat. Ty mi jesteś najbliższy. W Tobie widzę cały świat. Monika

http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18414_%C5%9Alubne%20obr%C4%85czki%201.jpg Świat się zmienia - ja Cię kocham. W każdą noc o Tobie śnię. Nie ma leku na to serce, Które pokochało Cię. Krzysztof

http://x.garnek.pl/ga535/fff6d56bb69939a2795758a3/slubne.jpg

Szczęśliwa Młoda Paro, w Uroczystym Dniu Ślubu Życzymy Wam miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza i słodkiej jak miód oraz spełnienia Waszych wspólnych marzeń i planów.

http://www.danielszysz.pl/wp-content/uploads/2009/07/zdjecia-slubne.jpg

W dniu Waszego Ślubu, Samych radosnych zdarzeń. Niech będzie on początkiem, Spełnienia Waszych marzeń.

http://images34.fotosik.pl/306/499dd0d152c24ae1med.jpg

Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz!

Image Hosted by ImageShack.us

Dzień ślubu się zbliża. Chwila to będzie niezapomniana, bo para z Was kochana. Życzę Wam szczęścia i radości i jak to mówią: na weselu dużo gości

ramki ślubne

W ten jedyny w życiu dzień daje Wam wszystkie skarby świata, a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam szczęście!

http://www.fantastyczny-prezent.pl/images/slub-i-wesele.jpg

Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na domWasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

http://www.sekretystylu.pl/img/para_mloda.jpg

Miłość jest życiem w całej swojej pełni, jest jak puchar pełen wina. Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Moi Drodzy, życzę wam Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

stylizacja Panny Młodej

Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie.

Fotografia ślubna, para młoda

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce. Pragnę być z Tobą i....już z nikim więcej!

http://pmm1.files.wordpress.com/2009/06/para_mloda.jpg

Z Bożej woli połączeni Z okazji ślubu zechciejcie przyjąć życzenia wszystkiego Naj, i... pamiętajcie z tą wiernością to nie był żart :)

http://www.blog.maziarz.pl/wp-content/uploads/2009/08/marta_tomek_maziarzpl_484.jpg

Jeżeli kochać - to kochać stale, dopóki serce przestanie bić. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć

http://www.strykowski.net/mariuszitomek/Zdjecia_pary_mlodek_-_fotografia_slubna_4061.jpg

Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze.

http://slubnypomocnik.pl/images/art/16/fotografia_slubna1.jpg

W tej uroczystej chwili, gdy słowo tak oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje.

http://foto.chudkiewicz.com/wp-content/uploads/2009/06/zdjecia-slubne-221.jpg

Kochani Państwo Młodzi! Gdy w węzeł wiążecie się wieczny, niech i ja dołączę głos mój serdeczny: niech przyszłe wasze lata Bóg ożywia tą miłością, Która życie w rozkosz splata i w serc związku jest jednością! Wśród tej nowej życia drogi Niech dola świeci błoga! Miłość ludzi, łaska Boga niech otacza wasze progi.

http://technow.pl/wp-content/uploads/wedding-bands.jpg

Kiedy przysięga złączy serca Wasze, chór radosną pieśń zanuci Wy na zawsze będziecie już razem Ty jego a on Twój, aż do śmierci

http://farm4.static.flickr.com/3177/3028175342_6385cdd558.jpg

Świt nas obudził obok siebie przez niedomknięte okiennice, jesteśmy teraz dwojgiem ludzi, co mają wspólną tajemnicę

http://digart.img.digart.pl/data/img/vol1/0/5/download/4237552.jpg

Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek złoty przyświeca Młodej Parze najdłużej!

http://www.slubnetrendy.pl/wp-content/uploads//ryz.jpg

Sprawa jest to niesłychana, Pani chce poślubić Pana, Rzeczy są to niestworzone, On chce pojąć Ją za żonę, Więc gdy Pan ten wraz z tą Panią mężem żoną już się staną niechaj będą parą zgraną.

http://www.yggdrassill.com/blog/img623.jpg

W uroczystym dniu zaślubin Życzymy Młodej Parze, By im życie dało wszystko, Co może dać w darze: Szczęście, pogodę w miłości I uśmiech wiecznej radości!

http://www.karetta.pl/blog/wp-content/uploads/blog18.jpg

Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też że szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje!, Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.

http://farm3.static.flickr.com/2704/4275419361_5a40726188_o.jpg

Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi.

http://www.pstrykinfo.ayz.pl/blog/wp-content/uploads/2010/01/ARS6806male-700x465.jpg

Przez długie lata wspólnego życia w małżeństwie bądźcie ze sobą złączeni jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, a mimo trudności życiowych niech Was mech zniechęcenia nigdy nie obrasta.

http://slub.onet.pl/_i/obrazki/organizacja/rob.jpg

1. Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom; 2. Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły; 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach; 4. Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć, tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora; 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa, rozpalajcie; 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta; 8. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie; 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek; 10. A gdy siwe będą głowy - damy Wam poradnik nowy.

click to zoom

Dziś w Dniu Ślubu moi mili Życzę ciesząc się do łez Byscie w swej miłości tkwili Aż po swego życia kres. Byście w zdrowiu, szczęściu byli Razem dzieląc życia trudy Aby Wasze wspólne życie Nie zaznało nigdy nudy.

http://www.casablanca.oswiecim.pl/fotki/o149d.jpg

Dzwony biją jak szalone, Marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, Niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, U stóp macie cały świat.

http://www.weselinka.pl/files/pictures/obraczki_miroslav_saricka.jpg

Spełnienia wszystkich marzeń - tych wielkich i tych mniejszych, a przede wszystkim tego abyście nigdy nie byli samotni!  

http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18416_%C5%9Alubne%20obr%C4%85czki%202.jpg

Bądźcie dobrzy dla siebie i wyrozumiali, Żyjcie codziennie w zdrowiu i zgodzie. Bądźcie wytrwali i w jedności złączeni, Nigdy złym słowem lub uczynkiem nie zwiedzeni.

 

http://static.czarpar.info/media/image/article/cd/04/cd041fd6f14c548b8c7327aa2741da22cef5d79f_orginal.jpg Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze.

 

http://static.czarpar.info/media/image/article/ff/8e/ff8e2547b377d970cf23b5505d8d3d723c940203_orginal.jpg

Wiwat, Wiwat, Młoda Para!

dalej niech się bocian stara!

Za ten bohaterski czyn,

Niechaj pierwszy będzie syn!  

Niech zagoszczą w Wasze ściany:

miłość, szczęście i... bociany ;)  

W maleńkiej obrączce uczuć cały świat miłość,

obowiązek i wzniosłe ideały.

Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,

na całe życie włożona w kościele.  

Musicie być silni miłością,

która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy,

wszystko przetrzyma, tą miłością, która nigdy nie zawiedzie.  

W ten jedyny w życiu dzień daje Wam

wszystkie skarby świata,

a Wy spośród nich wybierzcie te,

które przyniosą Wam szczęście!

 http://bi.gazeta.pl/im/3/3141/z3141913X.jpg

W dniu Waszego Ślubu, Samych radosnych zdarzeń. Niech będzie on początkiem, Spełnienia Waszych marzeń.  

http://photo.live.advance.net/modbride/images/1455/bestBouquetsmbm1003_05.jpg

Ten, który najlepiej małżeństwa kojarzy - Bóg,

niech te serca dwa uczyni jednym.

Mąż i żona będąc dwojgiem,

jednością są gdy się kochają.  

W tym dniu szczególnym miłość

i ślubna obrączka dwie dusze złączy,

Dzięki przysiędze wierności

ludzka ręka was nie rozłączy.  

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu,

i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli.

Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie

i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.  

Zawsze pozytywnych wiatrów,

niech Wam nigdy w oczy nie wieje.

Spełnienia marzeń, tych najskrytszych nawet. Pociechy z dzieci,

a żeby ją mieć postarajcie się o te maluszki...  

http://www.kwiaciarnia-azalia.com.pl/galleries/bukiety_slubne/001.jpg

Jest jeszcze taka miłość, ślepa, bo widoczna, jak szczęśliwe nieszczęście, pół radość, pół rozpacz, ile to trzeba wierzyć, milczeć, cierpieć, nie pytać, skakać jak osioł do skrzynki pocztowej by dostać nic za wszystko /ks. Jan Twardowski/   Niech ten radosny dzień. Na zawsze Wasze troski, Odsunie w cień. I niech się śmieje do Was świat, Blaskiem szczęścia i długich lat.

  http://ikf.styl.fm/img74666.bukiety-slubne.189563.jpg

Wielu miodowych dni,

Wspólnych radości bez trosk,

Spełnienia wymarzonych chwil,

Oby sprzyjał Wam los!

http://www.elendar.pl/picture.php?id=46

Jedną myślą żyjcie wzajem i uczuciem jednym żyjcie, a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.  

http://www.mariusztomaszewski.com/images/start.jpg

Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.   O złączone serca zawsze bardzo dbajcie, całe długie życie razem się trzymajcie.   Jeżeli kochać - to kochać stale, dopóki serce przestanie bić. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć   Niech ten cudowny dzień na zawsze zostanie w Waszej pamięci jako najszczęśliwsza chwila, a miłość, radość i szczęście niech towarzyszą przez całe Wasze wspólne życie!   Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.   To jest strzał w 10-tkę. Tworzycie parę na 5-tkę. Obyście o tym pamiętali I dalej namiętnie się kochali!   Jak najmniej trosk, Słońca każdego ranka, Dużo zdrowia i uśmiechu.

 http://bigevent.pl/wp-content/uploads/2010/02/%C5%9Alubne-marzenia.jpg

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość obowiązek i wzniosłe ideały.... Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele - na całe życie włożona w kościele... *

http://fotografiatomaszow.pl/img/fotografia_slubna_tomaszow1.jpg

Cieszcie się sobą małżonkowie,  Po wszystkim dni Waszego życia.  Których Bóg Wam użyczył,  Bo taki jest Wasz udział.  W życiu i wspólnym trudzie,  Razem dzielicie radość,  I smutek, prawo i obowiązki.

http://www.danielszysz.pl/wp-content/uploads/2009/10/zdjecia-slubne-w-polsce.jpg

Młodej parze Boże stróż,  Życie z najpiękniejszych róż!  Dużo szczęścia, własnej chatki,  I tytułu mamy, tatki.  Byście mieli tyle dziatek,  Ile razem macie latek. Małe grube i pyskate niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś. *

http://poradnik.weselny.net/wp-content/uploads/2009/10/dekoracje-%C5%9Blubne.jpg

Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie Szczęście i kochanie.

http://www.abcparty.pl/files/roze.jpg

Święta dziś chwila Nadobna Paro! Z miłością szczerą, co w sercach płonie u stóp ołtarza klękacie z wiarą, Kapłan nad Wami podnosi dłonie. Bądźcie szczęśliwi! To dwa wyrazy z których niech cała przyszłość się złoży, przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy...

http://www.hejwesele.pl/UserFiles/iStock_000004002648XSmall.jpg

* Jedną myślą żyjcie wzajem i uczuciem jednym żyjcie, a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.

http://slub.onet.pl/_i/obrazki/obyczaje/b1_d.jpg

* Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

http://www.dekori.pl/img/dekoracje_gdynia.jpg

* Z okazji ślubu pragnę życzyć wielu radosnych chwil, zrozumienia oraz gromadki wspaniałych dzieci.

http://foto.favore.pl/2008/8/5/15/39593_1217941111494_n.jpg

* Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży.  Niech ta nowa dla Was droga, życie Wasze wypogodzi! W sercu ludzi, w łasce Boga, niech Wam każda chwila schodzi.

http://www.agatadekoracje.pl/slubne.jpg

* Wszystko, co tylko miłe na świecie, Wszystko, co tylko pomyślność wróży, Niech się Wam w jedno ogniwo splecie Będzie szczęściem w życia podróży! * Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

http://www.bialogardzianin.pl/firmy/2009_01_19_magnolia/z_01.jpg

* Miłość od pierwszego wejrzenia to dla niektórych tylko marzenia. Wy datę ślubu już znacie i na noc poślubną czekacie.

http://www.aranzeria.com/wp-content/uploads/2009/07/img_1703_copy3.jpg

* Powiedziałaś wreszcie tak - to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.

* Wielu miodowych dni, Wspólnych radości bez trosk, Spełnienia wymarzonych chwil, Oby sprzyjał Wam los!

* Życzeń przesłanie - młodej parze: milczenie - to niepewność i strach, wiec kochani - nie róbcie tak! Nie milczcie gdy Wam będzie źle, Takie życzenia Wam... śle.

wzór 6

* Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi. *

wzór 6

Szanowni Państwo Młodzi! Złączeni dzisiaj jesteście stułą, nowa otwiera się droga, piastujcie miłość dla siebie czułą, ona was zbliży do Boga. Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, troski lżejszymi uczyni, ona pomyślność stworzy Wam w domu, majątek wniesie do skrzyni. *

wzór 6

Małżeństwo to podróż w nieznane, Więc życzymy Szczęśliwej podróży *

Teraz Wy już nie samotni, teraz Wy we dwoje. Na łzy, smutki i radości pójdziecie oboje. Już Wam teraz droga życia łatwiejsza i lżejsza O! bo miłość wszelkie trudy usuwa lub zmniejsza. Niechaj złość i boleść u Was się nie zjawi, niech Wam zawsze Młoda Paro Pan Bóg błogosławi. *

Zawsze pozytywnych wiatrów, niech Wam nigdy w oczy nie wieje. Spełnienia marzeń, tych najskrytszych nawet. Pociechy z dzieci, a żeby ją mieć postarajcie się o te maluszki...

* Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości , wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata.

* Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek złoty przyświeca Młodej Parze najdłużej!

*

Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze.

* W uroczystym dniu zaślubin Życzymy Młodej Parze, By im życie dało wszystko, Co może dać w darze: Szczęście, pogodę w miłości I uśmiech wiecznej radości!

* Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi,  W takim dniu się zawsze godzi.  Życzyć szczęścia dni rozlicznych,  I gromadki dzieci ślicznych.  Tylko One sprawić mogą,  Że nad życia trudną drogą.  Pośród smutków, zawsze, wszędzie,  Słońce Wam świeciło będzie.

* W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele... Na całe życie włożona w kościele.

* Życzymy kochani w dniu święta Waszego szczęścia, pomyślności, zdrowia najlepszego.

* Przez długie lata wspólnego życia w małżeństwie bądźcie ze sobą złączeni jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, a mimo trudności życiowych niech Was mech zniechęcenia nigdy nie obrasta.

* W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia , jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości , wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji.

* Z okazji ślubu zechciejcie przyjąć życzenia wszystkiego Naj, i... pamiętajcie z tą wiernością to nie był żart :)

* Młodej parze, składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu bożych łask w ich wspólnym życiu.

* Wśród kwiatów zieleni,  I słońca płomieni.  Żyjcie długo i szczęśliwie,  Nowozaślubieni. 

* W dniu Waszego Ślubu,  Samych radosnych zdarzeń.  Niech będzie on początkiem,  Spełnienia Waszych marzeń.

* W tej uroczystej chwili, gdy słowo "tak" oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje.

* Gratulujemy tej wspaniałej decyzji i życząc samych najpiękniejszych chwil przypominamy - tak na prawdę to nic przez ten doniosły akt nie załatwiliście- dopiero teraz będziecie musieli się starać... 

* W ten jedyny w życiu dzień daje Wam wszystkie skarby świata, a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam szczęście!

* Kochani Państwo Młodzi! Gdy w węzeł wiążecie się wieczny, niech i ja dołączę głos mój serdeczny: niech przyszłe wasze lata Bóg ożywia tą miłością, Która życie w rozkosz splata i w serc związku jest jednością! Wśród tej nowej życia drogi Niech dola świeci błoga! Miłość ludzi, łaska Boga niech otacza wasze progi.

* Spełnienia wszystkich marzeń - tych wielkich i tych mniejszych, a przede wszystkim tego abyście nigdy nie byli samotni!

* Dzwony biją jak szalone,  Marsz weselny w uszach brzmi.  Młody mężu przytul żonę,  Niechaj cała ziemia grzmi.  Młoda żono przytul męża,  Twej miłości barwny kwiat.  Nie potrzeba Wam oręża,  U stóp macie cały świat. *

http://www.senss.pl/upload/aktualnosci/senss_photo_2.jpg

Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości, wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości. *

http://www.belladonna.net.pl/_pliki/receB&W.jpg

Teraz Wy już nie samotni, teraz Wy we dwoje. Na łzy, smutki i radości pójdziecie oboje. Już Wam teraz droga życia łatwiejsza i lżejsza O! bo miłość wszelkie trudy usuwa lub zmniejsza. Niechaj złość i boleść u Was się nie zjawi, Niech Wam zawsze Młoda Paro Pan Bóg błogosławi.

 http://www.jubilerskorpion.pl/image/obroczki-rece.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
bialaoficyna 21 października 2015 bialaoficyna napisała:

bardzo obszerne:)